Provozovatel:


Navigace - Malajsie
Dovolená Malajsie Recenze hotelů Malajsie
Last minute Malajsie Hotely a ubytování Malajsie
Víza Malajsie Fotogalerie Malajsie
Mapy a průvodce Malajsie Informace Malajsie       Co je potřeba zajistit a vědět před cestou?

      Víza
      Očkování, nemoci
      Celní předpisy
      Co si mám koupit na cestu?
       Návštěvu kterých zemí můžu s tím zkombinovat?

 Malajsie - Návštěvu kterých zemí můžu s tím zkombinovat?

Malajsie sousedí s Brunejí, Thajskem, Singapurem a Indonésií. Výlet do kterékoli z těchto destinací stojí určitě za to. Pokud se již rozhodnete vydat se do pro nás tak vzdálené části světa, vyplatí se poznat a vidět toho co nejvíce. Především Thajsko a Singapur jsou skvělou volbou.

Do Singapuru se dostanete vlakem nebo autobusem skoro z celého území Malajsie. Singapur má skutečně co nabídnout. Nejmodernější architekturu, stylové restaurace, luxusní hotely a také tradiční čínskou a indickou kulturu. Prolínají se zde nejrůznější vlivy z celé Jihovýchodní Asie. Singapur je znám jako zahradní město a skutečně tak vypadá. Je zde mnoho zeleně, a pokud sem zavítáte, neměli byste si nechat ujít návštěvu světoznámé botanické zahrady, zoo a největšího vodního parku v Asii.

Brunej je jednou z nejmenších a nejbohatších zemí světa. Jde o islámské sultánství, velmi mírumilovné a tiché. Brunejský sultán patří k nejbohatším obyvatelům zeměkoule. Brunejská ekonomika je silně závislá na produkci ropy a jde také o jedno z úspěšných off-shore center. Nočního života si zde příliš neužijete, ale krásné mešity, příroda a přívětiví lidé vás určitě ohromí.

Thajsko přitahuje více turistů než kterákoliv jiná asijská země. A není divu! Kdo by odolal nádherné přírodě, bohaté kultuře, ohromujícím klášterům a bohaté kuchyni. A především příjemným a věčně usměvavým obyvatelům, kteří vás na první pohled okouzlí. Thajsko se také může pyšnit vysokým standardem turistických služeb.

Indonésie po staletí přitahovala misionáře a mořeplavce z celého světa. Nádherné pláže, hory a sopky. Buďte však opatrní. Politická nestabilita, přírodní katastrofy a obrovská korupce zvedla bohužel vlnu násilí v celé zemi.kontakt | spolupráce | obchodní podmínky


V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek. Obchod není omezen pouze na přírodní materiály jako je ratan, mořská tráva, vodní hyacint, banánový list a acabá. La Casa Nova nabízí i umělý ratan, textilie a kov.

Odkazy
odkazy