Provozovatel:


Navigace - Malajsie
Dovolená Malajsie Recenze hotelů Malajsie
Last minute Malajsie Hotely a ubytování Malajsie
Víza Malajsie Fotogalerie Malajsie
Mapy a průvodce Malajsie Informace Malajsie       Na co si tam dát pozor, jak se tam chovat?

      Nebezpečná zvířata
      Dopravní předpisy
      Společenská etiketa
       Co tam nesmím jíst a pít
      Osobní bezpečnost

 Malajsie - Co tam nesmím jíst a pít

Vzhledem k tomu, že žaludeční problémy jsou nejčastějšími zdravotními problémy turistů kdekoliv v zahraničí, je třeba věnovat pozornost tomu, co jíte. Byla by ovšem obrovská chyba neochutnat všechny ty úžasné exotické speciality! Proto se řiďte těmito zásadami:

Staré, ale stále aktuální pravidlo zní: „Co můžeš uvařit nebo oloupat, můžeš jíst, na ostatní zapomeň“.

Pijte pouze balenou vodu s neporušeným originálním uzávěrem. Nezapomínejte na pitný režim a zásobuje organizmus dostatečným množstvím vody.

Led do nápojů žádejte pouze tam, kde jste si zcela jisti, že je vyroben z pitné vody. V opačném případě ho rozhodně vynechte. Rovněž džus z čerstvého ovoce by mohl být ředěný vodou a je třeba zvýšené opatrnosti. Vodu z kohoutku převařujte nebo použijte některý ze způsobů dezinfekce.

Nikdy nejezte v restauraci, která se vám nezdá čistá a kde je na první pohled jasné, že to s hygienou nepřehánějí. Vybírejte si frekventované restaurace, kde uvidíte mnoho hostů, což by mělo zajistit čerstvost surovin

Ryby a plody moře musí být vždy bezpodmínečně čerstvé.


kontakt | spolupráce | obchodní podmínky


V La Casa Nova nábytek České Budějovice nabízíme množství druhů nábytku. Mezi nejzajímavější patří zahradní nábytek, především pak ratanový nábytek. Obchod není omezen pouze na přírodní materiály jako je ratan, mořská tráva, vodní hyacint, banánový list a acabá. La Casa Nova nabízí i umělý ratan, textilie a kov.

Odkazy
odkazy